Особливості створення , налагодження та дизайну персонального освітнього блогу вчителя
http://osnova.com.ua/items/item-march-2016/
Блоги студентів спеціальності "Історія" (5 курс магістри - 2016 р).
Мій сайт «Молодого вчителя історії», має зорієнтувати майбутніх або тих хто прагне стати високопрофесійним вчителем, на опрацювання основних питання які їх чекаю в школі. Адже школа це не лише конспекти, та уроки, це ще й певна атмосфера праці, спілкування яку й має створити вчитель. Підготовка високопрофесійного вчителя (викладача), це не просте завдання, яке потребує чимало зусиль, терпіння а головне бажання.
На моє сайті можна знайти чимало методичних рекомендацій з навчання історії як для майбутніх вчителів, як і для початківців. Розміщена інформація про структуру уроку, види уроків, методична література; основні компетентності які мають бути притаманні фахівцю (вчителю, вкладачу). На сайті можна ознайомитися з основними законами та положеннями що стосуються освітньої сфери. Також, до уваги користувача пропонуються останні новини в галузі освіти; матеріали підготовки до педагогічної практики де містяться рекомендації, поради, правила і т.д.
Балецька Людмила ( http://baletska-ludmyla.webnode.com.ua )
Мій сайт «Молодого вчителя історії», орієнтований на провадження нових технологій в навчанні. Тому одним з ключових завдань було висвітлення інформації що стосується практикування дистанційного навчання та використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці історії, пояснити їх доцільність, перспективність та переваги які не можна досягнути на класичному уроці.
Ще одним із завдань моєї роботи на сайті, було висвітлення інформації що стосується ЗНО, як важливого елементу на шляху до здобуття професії. На сайті можна ознайомитись з положеннями, програмою про ЗНО. А також, поцікавитися як правильно готуватися чи готувати самим (репетиторство) до ЗНО. Також, користувачі можуть ознайомитися з індивідуальним інтерактивним завданням кожного студента (розробника власного сайту) у вигляді квесту.
Ну і обов’язковим елементом кожного нашого сайту є розміщення матеріалів які допоможуть майбутнім вчителям а поки студентам успішно а головне з користю пройти першу педагогічну практику в школі. В додатку педагогічна практика, можна знайти порати, рекомендації, основні завдання та принципи і важливі документи, що стосуються педагогічної практики.
Сахарук Яна ( http://yana-saharuk45.webnode.com.ua/ )
Дорогі друзі представляю вашій увазі мій сайт «молодого вчителя», завдання якого є зорієнтувати майбутніх вчителів, студентів які будуть проходити педагогічну практику, учнів які готуються до вступу до вузів і будуть здавати Зовнішнє незалежне оцінювання з історії.
Сайт складається з таких рубрик:
· « Цікаве з історії України» представлені матеріали, які стосуються історії України і мають на меті зацікавити відвідувачів сайту.
· « Для майбутніх студентів» подані матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, посилання для проходження тестування онлайн, а також матеріали з якими необхідно познайомитись (портрети історичних персоналій, візуалізований перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва).
· « Для майбутніх вчителів» розміщенні навчальні програми з курсу історія, представлена програма «Концепція нової школи», а також критерії умінь і навичок учнів з історії, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з історії у системі загальної освіти, розміщена методична література, посилання на сайт з допомогою якого можна створювати тестові завдання. Як на мене ці всі матеріали стануть у великій нагоді студентам, які підуть на педагогічну практику.
· « Педагогічна практика» тут безпосередньо розміщені матеріали для підготовки до педагогічної практики..
· « Книги» подана історична література, яку можна скачати.
· « Атласи» розміщенні атласи з Історії України 7 – 11 клас, які одразу можна скачати.
Грисюк Богдан ( http://istoriya-v-tvojikh-rukakh.webnode.com.ua )
Сайт сьогодні, мабуть, найбільш зручний інструмент для представлення будь-яких продуктів діяльності. У порівнянні з паперовим носієм, який може представити лише текст і зображення, сайт має можливість донести інформацію в мультимедійних формах. І чим би не займалась людина, презентувати свою творчість або себе саму в численних електронних форматах виявляється досить нескладною справою. Тому сьогодні в Мережі можна виявити численні персональні сайти. Мені, як і кожному вчителеві, хочеться бути значущою особистістю. З одного боку це вимога часу, а з іншого боку і внутрішня потреба. При нових вимогах, що ставить перед вчителями освітня галузь, я вчуся по-новому ставитися до організації власної педагогічної діяльності. Це прагнення самому ставати активним суб'єктом вдосконалення. Така діяльність стимулює професійний розвиток, сприяє самореалізації, вирішенню професійних і особистих завдань, дозволяє отримати більше задоволення від роботи.
Створюючи сайт, хотів, щоб відвідувачі сайту, знаходячи потрібний для себе матеріал, бачили за ним автора, виділяючи даний ресурс з багатьох подібних. Сайт був створений мною відносно недавно.
Сьогодні Інтернет надає вчителю велику кількість ресурсів та інструментів для створення свого Інтернет - представництва і використання його в освітньому процесі.
Сьогодні Інтернет надає вчителю велику кількість ресурсів та інструментів для створення свого Інтернет - представництва і використання його в освітньому процесі.
Стецьків Наталія ( http://nataliia-stetskiv.webnode.ru )
Я глибоко переконана в тому, що козацький рух в Україні був однією з найяскравіших сторінок літопису боротьби
народу за політичну і державну незалежність. У тому, що ми, українці, сьогодні є народом, нацією, провідна роль
належить козацтву, яке із століття в століття було єдиним і могутнім форпостом, що пильно стояв на сторожі
свободи, гідності і честі України, як незалежної держави. Недарма іноземці часто називали Україну “Козацькою
республікою”, “Країною козаків”, а українців – “козацькою нацією”
Отож, друзі, вашій увазі пропоную тематичний сайт присвячений саме Козацькій Добі українського народу. Тут ви можете знайти корисну інформацію, цікаві ілюстрації та пізнавальні відеофрагменти. Хоча на даний момент сайт не представляє широкого змісту, проте в перспективі буде примножуватись мною під час процесу навчання та пізнання.
Немає коментарів:
Дописати коментар